پرسش و پاسخ

پرسش و پاسخ

1چه نوع کاغذهایی تولید می کنید؟
ما توان تولید کاغذ های متنوعی را متناسب با درخواست مشتریانمان دارا می باشیم.تنوع در وزن ،رنگ ، شکل ظاهری و مواد اولیه ما در حدی است که فکر می کنیم قابلیت پاسخ گوئی به بسیاری از انتظارات و علاقه مندی ها را داشته باشیم.
2آیا شما کاغذ ها را سفارشی سازی می کنید؟
بله !ما میتوانیم کاغذ ها را بر حسب نیاز شما متناسب سازی کنیم.ما میدانیم که هرهنرمند به طیف خاصی از کاغذ ها احتیاج دارد و به چیز بیشتری به جز خواست شما برای تولید عاشقانه کاغذهایتان احتیاج نخواهیم داشت.
3آیا برای سفارش کاغذ محدودیت و یا حداقلی وجود دارد؟
بله و خیر!اگر کاغذ مورد نظر شما جزو تولیدات جاری شرکت باشد محدودیتی وجود نخواهد داشت.در غیر این صورت حداقل سفارش با گفتگو با مدیران شرکت معین خواهد شد.
4الیاف کاغذ های شما چگونه تهیه می شود؟
رویکرد ما در تهیه مواد اولیه به حفظ محیط زیست مربوط می شود.ما تمام تلاشمان را می کنیم که برای تهیه مواد اولیه بیشترین حجم مصرف را از محل ضایعات کشاورزی داشته باشیم و پس از آن از بازیابی کاغذ های مصرف نشده در صنایع بهره بجوییم .مصرف مجدد این کاغذ ها باعث کاهش مصرف آب ،حفظ جنگل ها ،صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از دفن زباله های جامد محل های دفن می شود.
5آیا امکان تهیه کاغذ از 100درصد منابع کاغذ های بازیافتی وجود دارد؟
برای ما امکان چنین تولیدی مقدور است .ولیکن کیفیت و ثبات مشخصات کاغذ هایمان را متناسب به پروژه شما تعریف خواهیم کرد.اگر شما پروژه ای در این زمینه مد نظر دارید می توانید با ما مطرح نمایید.
6ابعاد کاغذ های شما چقدر است؟
سایز ثابت کاغذ های ما 29*30 و 38*56 و 56*76 می باشد.برای درخواست ابعاد متنوع تر بایست سفارشی سازی صورت بگیرد و حداقلی برای سفارش مد نظر قرار خواهد گرفت.برای این مورد با ما در ارتباط باشید.
7سایز ثابت کاغذ های ما 29*30 و 38*56 و 56*76 می باشد.برای درخواست ابعاد متنوع تر بایست سفارشی سازی صورت بگیرد و حداقلی برای سفارش مد نظر قرار خواهد گرفت.برای این مورد با ما در ارتباط باشید.
وزن کاغذ ها ،وزن استاندارد بین المللی می باشد.بایست در نظر داشت که در کاغذ های دست ساز لزوما به صورت دقیق وزن کاغذ رعایت نمی شود.گاهی کمی بیشترو گاهی کمی کمتر.
8شما چه مقدار کاغذ می توانید تهیه کنید؟
توان تولید کاغذ های ما در ابعاد استاندارد در هر هفته بالغ بر دو هزار صفحه می باشد.که این عدد قابل افزایش است.
9مدت زمان تحویل کاغذ های خریداری شده چه مقدار خواهد بود؟
بستگی به میزان سفارشات از یک هفته تا بیست روز زمان برای تحویل هر سفارش نیاز خواهد بود . ما در صددیم تا با همکاری با بهترین ارائه دهندگان خدمات حمال و نقل کالا،محصولات مورد نظر شما را در اولین فرصت در اختیار شما قرار دهیم.بهتر است قبل از ارائه هر سفارش با مجموعه ما برای اطلاع از مدت زمان تحویل کالا در ارتباط باشید

کاغذهای بذردار

1کاغذ بذر دار کاغذی است که بذر یک گل یا گیاه در آن نهادینه گشته است و خواننده پس از استفاده از کاغذ آنرا به جای انداختن به سطل زباله در گلدان یا حیات خانه خود می کارد و شاهد رشد آن خواهد بود.به عنوان مثال زمانی که شما نامه ای را برای فردی ارسال می کنید یا کارت دعوتی را برای وی می فرستید ،پس از مطالعه آن می تواند به عنوان یادگاری آن را بکارد و شاهد رشد آن باشد.
کاغذ بذر دار کاغذی است که بذر یک گل یا گیاه در آن نهادینه گشته است و خواننده پس از استفاده از کاغذ آنرا به جای انداختن به سطل زباله در گلدان یا حیات خانه خود می کارد و شاهد رشد آن خواهد بود.به عنوان مثال زمانی که شما نامه ای را برای فردی ارسال می کنید یا کارت دعوتی را برای وی می فرستید ،پس از مطالعه آن می تواند به عنوان یادگاری آن را بکارد و شاهد رشد آن باشد.
2آیا واقعا این کاغذ ها رشد می کنند؟
بله.ما پس از آزمایش های بسیار به بذرهای متنوعی دست یافتیم که قابلیت این موضوع را داشته باشند.تنظیم مواد اولیه و مواد افزودنی کاغذ نیز تخصص ما است تا این پروژه به خوبی اجرایی گردد.البته در مرحله نهایی ما به نوع چاپ وابسته خواهیم بود .در برخی موارد نوع چاپ موجب تخریب بذر می گردد.
3چه نوع بذر هایی امکان رشد در کاغذ های شما را دارد؟
ما از بذر هایی استفاده می کنیم که مخاطب در فاصله زمانی کوتاهی رویش آن را شاهد باشد.مگر آنکه بذر خاصی برای هدیه مد نظر داشته باشید.آن را با ما مطرح کنید و پاسخ کارشناسان ما را دریافت نمایید.
4چگونه می توان کاغذ های شما را کاشت؟
به سادگی .شما میتوانید آن را در زیر لایه نازکی از خاک در معرض نور آفتاب قرار دهید و یا مرتب آن را مرطوب نگه داری کنید تا زمانی که جوانه زده و شما شاهد رویش آن باشید.ما امیدواریم که این جوانه ها رویش کلمات سرشار از عشق و تجلی آرزو های شما باشد.
5چه نوع دانه هایی برای کاغذ های شما مناسب است؟
بذر های کوچک که به چاپگر ها لطمه ای وارد نکند !برای کشت بذر های بزرگ با ما در ارتباط باشید تا به پروژه شما جان بخشی کنیم.
6آیا بذر ها باعث تغییر در رنگ پذیری کاغذ می شوند ؟
با توجه به ماهیت مواد آلی امکان پیش بینی برای ما مقدور نیست.برخی از دانه ها باعث تغییر در رنگ می شوند ولیکن این مورد زیاد چشم گیر نیست.